Masaże

Masaże mają na celu leczenie zaburzeń organizmu, zapewniają rozluźnienie mięśni poddawanych masażowi, usprawniają pracę narządów wewnętrznych, stawów i całego organizmu.

Zabiegi wykonywane są ręcznie, bądź wspomagane użyciem środków terapeutycznych. Dotyczy całego ciała lub wybranych partii w zależności od dolegliwości i wskazań leczniczych. W zależności od intensywności i rodzaju pracy na tkankach może być pobudzający, leczniczy, relaksacyjny, drenujący.

Japoński rytuał odmładzania twarzy
  • twarz, szyja dekolt ( 45 min)
  • 140 zł

Japoński rytuał odmładzania twarzy – jest intensywnym zabiegiem manualnym o silnym działaniu liftingującym i drenującym. Wzmacnia strukturę kolagenową twarzy, wyraźnie poprawia jej owal, wygładza zmarszczki, zmniejsza opuchnięcia i cienie pod oczami. Dzięki specjalnym technikom nacisku i użytym kosmetykom efekty pojedynczego zabiegu utrzymują się przez kilka dni,
a przy serii zabiegów (ok. 10), przynosi wyraźne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać innymi, nieinwazyjnymi metodami.
Jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. To rytuał, który dodatkowo odpręża i relaksuje ciało i umysł. Efekt głębokiego relaksu zawdzięczamy stymulacji wybranych punktów i obszarów refleksologicznych znajdujących się na twarzy.

Masaż witaminowy

Planeta Urody